Referanslar - Bakıcı Referanslarımız | Yelken Danışmanlık

Referanslar

Müşterilerimizin görüşleri, kendileri ile yapılan görüşmeler doğrultusunda kısaca aktarılmıştır. 
Güvenlik sebebiyle ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda soyisim ve fotoğraf kullanılmamıştır.

Ufuk D. / Karşıyaka – İzmir

Bebek Bakımı

Bakıcı tedarik sürecinden, bebek bakıcısı çalışmaya başladıktan sonra olan dönem dahil gayet ilgili ve sağlıklı bir hizmet aldık. Oluşan ufak sorunlarda dahi firmanın yerinde ve doğru hizmeti bizleri çok memnun etti.

Hasan G. / Zeytinburnu – İstanbul

Hasta Bakımı – Eve Yardımcı

Firmanın İzmir’de bakımı yapılacak hastamızın İstanbul’da bulunması dolayısıyla ilk başta tedirgin olsak da firmanızın ilgili ve ihtiyatlı çalışması sonucu iyi bir hizmet aldığımızı görmüş olduk. Hasta bakıcımızın hâlâ çalışıyor olması sanırım en iyi göstergedir. Teşekkür ederiz.

Yasemin B. / Mavişehir – İzmir

Bebek Bakımı – Eve Yardımcı

İlk hizmet aldığımızda evimizin durumundan dolayı bebek bakıcısı değişikliği yapmak zorunda kalsak da o süreçte dahi firmanın ilgili tavrı ve taleplerimize karşılık doğru bebek bakıcısını bulması memnuniyetimizi artırdı.

Gürkan V. / Atakent Karşıyaka – İzmir

Bebek Bakımı – Eve Yardımcı

Çalışan aile olarak bebek bakıcısına bebeğimizi emanet etmek bizleri ne kadar tedirgin etse de firmanın sıcak ve güvenli yaklaşımı, tedarik edilen bakıcının güvenilir ve düzgün bir bebek bakıcısı olması doğru karar verdiğimizi gösterdi. Teşekkürler.

Mine Ö. / Körfezkent Bayraklı – İzmir

Hasta Bakımı

Annemizin hastalığı sebebiyle çok zor durumda iken firmanızla iletişime geçmekle çok doğru bir iş yaptığımızı, vermiş olduğunuz hasta bakıcının yıllardır ailemizin bir ferdi gibi halen bizimle olmasından anlıyoruz. Annemin sağlığının giderek düzelmesi bir yana işle ilgili veya manevi her konuda bize destek vermeniz bizleri çok memnun etti.

Serhat M. / Bornova – İzmir

Çocuk Bakımı – Eve Yardımcı

Şirketinizden almış olduğumuz hizmet ve çocuk bakıcısından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sezen P. / Mavişehir Karşıyaka – İzmir

Hasta Bakımı

Babamızın ağır hastalığı sebebiyle erkek hasta bakıcı ihtiyacımızı hızlı ve başarılı bir şekilde çözen firmanıza teşekkür ederiz.

Feyza B. / Karşıyaka – İzmir

Çocuk Bakımı – Eve Yardımcı

Çocuklarımızın bakımı dolayısıyla alacağımız hizmet için ofisinizin yakın ilgisi, çalışmaya başladığımız çocuk bakıcısının düzgün ve güvenilir bakıcı olması memnuniyetimiz için bir hayli yeterli oldu.

Bilgehan Ö. / Mavişehir Karşıyaka – İzmir

Eve Yardımcı

Eşimle birlikte yoğun çalışma hayatından dolayı ilgilenemediğimiz evimizin işleri ile ilgili firma tarafından tedarik edilen eve yardımcı personel adeta evimizin bir ferdi gibi oldu.

Hülya Y. / Mavişehir Karşıyaka – İzmir

Eve Yardımcı

Gerek eve yardımcı personellerin özel sorunları, gerekse ailemizin özel sorunlarından dolayı birkaç kez personel değişikliği yapılmasına karşın her gelen eve yardımcı diğerini aratmadı. Aldığımız hizmetin her aşamasından, sunulan ilgiden gayet memnun kaldık.

Burak Ş.A. / Karşıyaka – İzmir

Hasta Bakımı

Yoğun bakım düzeyinde olan hastamız için deneyimli ve tecrübeli hasta bakıcının kısa sürede tedarik edilmesi oldukça memnun olmamızı sağladı.

Derya V. / Buca – İzmir

Yaşlı Bakımı

Yaşlılıktan dolayı ihtiyaçlarını sağlamakta zorlanan babamın bakımı için çok doğru ve çok güvenilir yaşlı bakıcı personeli kısa sürede sağlayan firmanıza teşekkürler.

Serdar G. / Hatay – İzmir

Hasta Bakımı

Annemizin hastalığı, babamızın yaşlılığı sebebiyle ihtiyaç duyduğumuz hasta bakıcının hızlı ve gerektiği şekilde sağlanması hem anne-babamızı hem de bizleri gayet memnun etti.

Doğan G. / Milas – Muğla

Çocuk Bakımı – Gölge Öğretmen

Çocuklarımızın hem dil öğrenmesi, hem de ihtiyaçlarının sağlanması için gölge öğretmen olarak da çalışan çocuk bakıcısı, çocuklarımızın sanki ablası gibi hâlâ çalışmaktadır.

Yener Y. / Mavişehir Karşıyaka – İzmir

Çocuk Bakımı – Eve Yardımcı

Eşimin ev hanımı olmasından dolayı evde ailemize yabancı bir bakıcının çalışması olumsuz düşündürmüş olsa da firmanız tarafından sağlanan çocuk bakıcısı tüm olumsuz düşüncelerimizi yok etti. Oldukça memnunuz.