Hasta ve Yaşlı Bakıcı - Hasta Bakıcı - Yaşlı Bakıcı | Yelken Danışmanlık

Hasta Yaşlı Bakıcı

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Hasta Yaşlı Bakıcı

Kendi evimde onurlu şekilde yaşlanmak istiyorum. Kim benim yanımda olacak?

Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlı veya hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Doktor/hemşire tarafından bakıcılarımıza bildirilen görevler profesyonel olarak yerine getirilir. Hayati önem taşıyan bulguların takibi (kalp/nabız/tansiyon/solunum/ateş ölçümü), hastanın (varsa) alması gereken ilaçların takibi, (varsa) doktorun vermiş olduğu egzersizlerin düzenli olarak yaptırılması, odanın temiz ve düzenli tutulması, hastanın günlük ihtiyaçları ve kişisel bakımı için gerekli desteğin verilmesi (banyo, wc ihtiyacı vs.) hastaya beslenme desteğinin sağlanması gibi görevleri üstlenecek ve verilen psikolojik desteğin yanı sıra, hastanın kaliteli zaman geçirebilmesi için ona arkadaşlık edecek deneyimli hemşire veya refakatçi ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman personellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Hizmetler

Hasta Bakıcısı

Hasta yakınlarınıza bir dost gibi sabır ve anlayışla yaklaşarak onların fiziksel, ruhsal ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak uzman hasta bakıcılarımız ile her zaman yanınızdayız.

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlılık dönemlerinde evlerinin sıcak ortamlarında huzur içinde yaşamak isteyen aile büyüklerinize en az sizler kadar değer veren deneyimli yaşlı bakıcısı personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Refakatçi

Hastanede yatmak zorunda olan hasta yakınlarınızın, hastane ortamında ihtiyaç duydukları her türlü yardımı sağlayacak deneyimli ve iyi referanslara sahip refakatçileri sizlerle buluşturuyoruz.

Hemşire

Uzman hemşirelerimiz ile; sonda ve kateter uygulaması, serum takma-çıkarma, enjeksiyon, pansuman, kan alma, ilaç ve beslenme takibi gibi konularda hasta yakınlarınıza destek oluyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın