Hakkımızda - Bakıcı Danışmanlık Hakkında | Yelken Danışmanlık

Hakkımızda

Yelken İnsan Kaynakları ve Danışmanlık

İnsan hayatı iniş çıkışlarla doludur. Çoğu insanın, hayatlarının bazı dönemlerinde veya devamlı olarak yardıma ihtiyacı vardır. Bu yardımın, iyi bir arkadaş kadar yakın davranan güvenilir kişiler tarafından verilmesi, insanın beden ve ruh sağlığı için son derece önemlidir.

Bizim görevimiz; hasta ve yaşlı bakımı, çocuk bakımı, ev işleri gibi yardım gerektiren konularda, kalifiye elamanlarımız ile size en iyi hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Sadece yapabileceklerimizi vadederiz.

Dürüstlük: Size hangi konularda yardımcı olabileceğimizi ve sınırlarımızı açıkça belirtiriz.

Temizlik: Müşterilerimizin temizlik konusundaki hassasiyetini önemseriz ve hijyen standartlarına uygun hizmet veririz.

Titizlik: İhtiyaçlarınızı, olabilecek en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılamak için büyük bir titizlikle çalışırız.

Yelken İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş Kurumu 23.05.2015 tarih ve 764 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

 

Şikayetleriniz için İzmir Çalışma ve İş Kurumu: 232 489 13 10 – 232 482 12 48

Hakkımızda

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet için Buradayız

Kişilere ve kuruluşlara, şartlara ve zamana uygun olarak en iyi çözümü sunma konusunda öncü olan Yelken Danışmanlık; yardımcı, bakıcı ya da takım arkadaşı arayışı içerisinde olan ihtiyaç sahiplerini, ruh hallerine, kişiliklerine ve yaşam tarzlarına en uygun yardımcılar, bakıcılar ve takım arkadaşları ile buluşturuyor.

Verdiği hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini sürdüren firmamız, ihtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet vermekte, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacını taşımaktadır.

Çalışma prensibinin temel taşı olan müşteri memnuniyeti hedefine, sizin de değerli görüşlerinizle katkıda bulunmanızı bekliyor, daha iyisini, daha kalitelisini ve daha güvenilir olanını sizlere sunmayı hedefliyoruz.

“Yardım ettiğiniz kişinin gözlerine bakın, bu çok büyük bir mutluluktur.”

Mutlu Müşterilerimizin Yorumları