Filipinli Bakıcı - Filipinli Çocuk Bakıcısı - Filipinli Dadı | Yelken Danışmanlık

Filipinli Bakıcı

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Filipinli Bakıcı

Günümüzde çocuk sahibi binlerce ailenin en çok aradığı ve tercih ettiği Filipinli bakıcı adaylarıdır. Bebek ya da çocuklarının iyi derecede İngilizce konuşmasını ve öğrenmesi isteyen ebeveynler Filipinli bakıcı dadı tercih etmektedirler. Tabi bunların yanı sıra Filipinli bakıcılar saygılı, güvenilir, iyi eğitimli, güler yüzlü, çalışkan, tecrübeli ve deneyimleri üst seviyededir. Yumuşak huylu, uyumlu ve  kibar oldukları için onlarla gereksiz çatışmalar yaşanmamaktadır.

İngilizce dili Filipinler’de ikinci ana dil statüsünde ve Filipinlilerin çoğu bu dili iyi derecede biliyor. Bu sebeple İngilizce bilen bakıcı arayan ailelerin ilk tercihi Filipinli bakıcıdan yana oluyor. Bazı yapılan araştırmalar çocukların 3 – 15 yaş arasında ikinci veya üçüncü bir dili öğrenmeye çok yatkın olduklarını gösteriyor. Bir yetişkinin İngilizce öğrenmek için özel bir çaba göstermesi gereklidir. Küçük yaştaki çocuklar ise yabancı bir dili; şarkılar, öyküler, günlük basit konuşmalar sayesinde doğal bir şekilde öğrenebilirler. Filipinli bakıcıların ön plandaki özelliklerinden biri de budur. Ebeveynler çocuklarının bakıcısı sayesinde kendi İngilizcelerini geliştirebilmektedirler. Filipinliler yanında çalışacakları ailenin ev düzenini, talep ve alışkanlıklarını kavraması uzun sürmüyor. Bu süreç geçtikten sonra da gerçekten iyi bir hizmet veriyorlar. Hizmet sektöründe çalışmak üzere sadece ülkemizde değil, dünyanın başka birçok ülkesinde de çok fazla talep görüyorlar.

İyi bir bebek çocuk bakıcısı eğitsel faaliyetler sırasında kuralcı ve disiplinli olmalı fakat bakımını üstlendiği çocuğu bunaltmamalıdır. Ayrıca oynama ve eğlenme zamanı geldiğinde ona aktif ve neşeli bir şekilde eşlik edebilmelidir. Filipinli bakıcılar bu özelliklere fazlasıyla sahiptirler. Eğer çocuğunuzu hiç düşünmeden rahat bir şekilde emanet edebileceğiniz bir bakıcı arıyorsanız sizin için en doğru seçim Filipinli bakıcı olacaktır. Yaşama şekline baktığınız zaman kültürlü ve merhametli olan Filipinli bakıcılar ile görüştüğünüz zaman siz de bu olumlu havayı kesinlikle alacaksınız.

Bakıcı seçerken yasal zeminde çalışan, resmi ve güvenilir firmalar ile bağlantı kurmaya dikkat etmek gerekiyor. Hemen her sektörde olduğu gibi bu sektörde de “Merdiven altı” olarak tabir edilen yöntemlerle çalışan firmalar maalesef olabiliyor.

Siz de çocuklarınız için iyi eğitimli, tecrübeli ve güvenilir bir Filipinli Bakıcı arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın