Ev Hizmetlerinde Yardımcı Bayan Eleman - Hizmetçi | Yelken Danışmanlık

Ev Hizmetlerinde Yardımcı

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Ev Hizmetlerinde Yardımcı

Ev işlerini tek başıma halledemiyorum. Bana kim yardım edecek?

Ev işlerinizde günlük olarak yapılması gereken yemek, ütü, temizlik ve benzeri diğer işlerin çalışan veya ev hanımlarının üzerinde olduğunu düşünürsek, bu işlerin altından kalkmak hiç de kolay değildir. Bazen ev işleri hem fiziksel hem de psikolojik açıdan olumsuz etkiler yaratmaktadır. Sadece hanımlar değil, erkekler için de bu geçerlidir.

Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek ve sizleri mutlu edebilmek için ev işlerinizde sizlere yardımcılarımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Ev işleri ile vakit kaybetmeyip kendinize, eşinize, ailenize ve çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilmeniz, işten geldiğinizde temiz ve düzenli bir ev ortamı bulabilmeniz için sizlere güvenilir ve titiz yardımcılar sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

İlgili Hizmetler

Ev İşlerine Yardımcı

İş hayatı sebebiyle veya yaşlılık ya da sağlık sorunları yüzünden ev işlerine yeterince zaman ayıramıyorsanız; tecrübeli ve güvenilir temizlik personellerimizle size yardımcı olmaya hazırız.

Eviniz/villanız/yalınız için; bahçenizdeki bitkilerin bakımıyla titizlikle ilgilenecek, peyzaj konusunda bilgili bahçıvanlarımız, bahçeniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizdedir.

Aşçı

Ev halkına ve konuklara düzenli olarak ve özel isteklere uygun yemekler yapabilecek, hijyen kurallarına maksimum seviyede önem veren aşçılarımız ile size yardımcı olmak için buradayız.

Karı-Koca Yardımcı

Evinizi/villanızı/yalınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, dış görünüşü ve davranışları düzgün, mekanınızın genel ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydeki evli çiftlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Özel Şoför

Araç kullanımında tecrübeli, genel güvenlik, ilkyardım gibi konularda eğitimli, riskli durumlarda en doğru kararı verecek kadar soğukkanlı ve güvenilir bir özel şoför arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın