Bebek ve Çocuk Bakıcısı - Bebek Bakıcısı - Çocuk Bakıcısı - Dadı

Bebek Çocuk Bakıcısı

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Bebek Çocuk Bakıcısı

Çalışmak zorundayım. Çocuğuma kim bakacak?

Bebek ve çocuk yetiştirmek meşakkatli ve zor bir iştir. Sık değişen bakıcılar çocuklarda olumsuz etki yaratmaktadır.

Şirket olarak amacımız; bebeğinizin ve çocuğunuzun sadece bakımını üstlenmek değil, aynı zamanda titizlikle ve şefkatle, onların gelişimleri, güvenlikleri ve eğitimleri için sizlere destek olmaktır. Bu yüzden, uzman kadromuzla birlikte; kültürünüze ve değerlerinize en uygun, deneyimli ve referanslı personelleri seçmek ve sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Aile veya birey olarak almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya hazırız. Personel yerleştirme aşamasından sonra da sizlerin memnuniyetini teyit etmek ve her zaman yanınızda olmak için sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Memnun kalmadığınız personeli en kısa sürede değiştiriyor ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

İlgili Hizmetler

Bebek Bakıcısı

Hijyen kurallarına uyan, bebeğinizin ihtiyaçlarına ve hislerine karşı duyarlı olan, onun gelişme dönemine uygun oyun ve aktivitelere hakim bebek bakıcılarımız ile gözünüz arkada kalmayacak.

Çocuk Bakıcısı

Çocuğunuzun uyku ve beslenme saatlerinin takibini yapan, eğitici ve öğretici oyunlar ile çocuğunuzun hayal gücünün artmasını sağlayan uzman çocuk bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Engelli Çocuk Bakıcısı

Engelli çocukların bakımı, onların hayatları boyunca devam edecek olan bir süreçtir. Bu süreçte, eğitimli ve deneyimli engelli çocuk bakıcısı personellerimizle size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Filipinli Bakıcı

Çocukları sevmeleriyle ön plana çıkan Filipinliler, bebeklerle ve çocuklarla çok iyi arkadaş olmak, onların ihtiyaçlarını karşılarken hoşça vakit geçirmelerini sağlamak gibi önemli artılara sahiptirler.

Oyun Ablası

Tecrübeli oyun ablası kadromuz ile; çocuklarınızın el becerilerinin gelişmesine yardımcı oluyor, zamanlarını eğitici oyunlarla geçirmelerini sağlıyor, onların ufkunu ve yaratıcılığını geliştiriyoruz.

Dadı

Çocuklarınızı; onların fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimini destekleyecek, çocuk sağlığı ve eğitimi konusunda bilgi sahibi, güler yüzlü ve şefkatli dadılarımıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın