Bakıcı Hizmetlerimiz | Yelken Danışmanlık

Hizmetlerimiz

Uzman kadromuzla birlikte, sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Hasta Yaşlı Bakıcı

Kendi evimde onurlu şekilde yaşlanmak istiyorum. Kim benim yanımda olacak?

Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlı veya hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Doktor/hemşire tarafından bakıcılarımıza bildirilen görevler profesyonel olarak yerine getirilir. Hayati önem taşıyan bulguların takibi (kalp/nabız/tansiyon/solunum/ateş ölçümü), hastanın (varsa) alması gereken ilaçların takibi, (varsa) doktorun vermiş olduğu egzersizlerin düzenli olarak yaptırılması, odanın temiz ve düzenli tutulması, hastanın günlük ihtiyaçları ve kişisel bakımı için gerekli desteğin verilmesi (banyo, wc ihtiyacı vs.) hastaya beslenme desteğinin sağlanması gibi görevleri üstlenecek ve verilen psikolojik desteğin yanı sıra, hastanın kaliteli zaman geçirebilmesi için ona arkadaşlık edecek deneyimli hemşire, refakatçi, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek çocuk bakıcısı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman personellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bebek Çocuk Bakıcısı

Çalışmak zorundayım. Çocuğuma kim bakacak?

Bebek ve çocuk yetiştirmek meşakkatli ve zor bir iştir. Sık değişen bakıcılar çocuklarda olumsuz etki yaratmaktadır.

Şirket olarak amacımız; bebeğinizin ve çocuğunuzun sadece bakımını üstlenmek değil, aynı zamanda titizlikle ve şefkatle, onların gelişimleri, güvenlikleri ve eğitimleri için sizlere destek olmaktır. Bu yüzden, uzman bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı kadromuzla birlikte; kültürünüze ve değerlerinize en uygun, deneyimli ve referanslı personelleri seçmek ve sizleri güven ve kalite ile buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Aile veya birey olarak almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya hazırız. Personel yerleştirme aşamasından sonra da sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Memnun kalmadığınız personeli, herhangi bir ücret talep etmeden en kısa sürede değiştiriyoruz.

Filipinli Bakıcı

Çocuğuma hem bakacak hem de İngilizce öğretecek bir bakıcı arıyorum. Bunu hangi bakıcı sağlayabilir?

İngilizce dili Filipinler’de ikinci ana dil statüsünde ve Filipinlilerin çoğu bu dili iyi derecede biliyor. Bu sebeple İngilizce bilen filipinli bakıcı arayan ailelerin ilk tercihi Filipinliden yana oluyor. Bazı yapılan araştırmalar çocukların 3 – 15 yaş arasında ikinci veya üçüncü bir dili öğrenmeye çok yatkın olduklarını gösteriyor. Bir yetişkinin İngilizce öğrenmek için özel bir çaba göstermesi gereklidir. Küçük yaştaki çocuklar ise yabancı bir dili; şarkılar, öyküler, günlük basit konuşmalar sayesinde doğal bir şekilde öğrenebilirler. Filipinli çocuk bakıcılarının ön plandaki özelliklerinden biri de budur. Ebeveynler çocuklarının bakıcısı sayesinde kendi İngilizcelerini geliştirebilmektedirler.

Ev Hizmetlerinde Yardımcı

Ev işlerini tek başıma halledemiyorum. Bana kim yardım edecek?

Ev işlerinizde günlük olarak yapılması gereken yemek, ütü, temizlik ve benzeri diğer işlerin çalışan veya ev hanımlarının üzerinde olduğunu düşünürsek, bu işlerin altından kalkmak hiç de kolay değildir. Bazen ev işleri hem fiziksel hem de psikolojik açıdan olumsuz etkiler yaratmaktadır. Sadece hanımlar değil, erkekler için de bu geçerlidir.

Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek ve sizleri mutlu edebilmek için ev işlerinizde sizlere yardımcılarımız ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Ev işleri ile vakit kaybetmeyip kendinize, eşinize, ailenize ve çocuklarınıza daha fazla zaman ayırabilmeniz, işten geldiğinizde temiz ve düzenli bir ev ortamı bulabilmeniz için sizlere güvenilir ve titiz yardımcılar sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

Nepalli Bebek Çocuk Bakıcısı

Bebeğinizi ve Çocuğunuzu Güvenle Emanet Edebileceğiniz Bakıcı ve Yardımcılar.

Nepalli Bebek Çocuk Bakıcıları güler yüzlü samimi ve sıcak insanlardır. Çocuklar herkes için olduğu gibi bu ülkedeki insanlar için de çok önemlidir. Türkiye’ye gitmek isteyen Nepalli Bakıcı Yardımcılar uzun süre yatılı olarak çalışmak aileleri ve çocuklarını kendi aileleri gibi benimsemektedirler. İngilizce Bilen Nepalli Bakıcılar çocuklarınızla oyunlar oynayıp şarkılar söyleyip onlara kolaylıkla ingilizce öğretebilirler. Çocuklar biz büyüklere göre çok daha hızlı ve kalıcı şekilde yeni bir dili kolaylıkla öğrenebilirler. Ekonomik açıdan diğer ülkelere göre zor durumda olan bir ülkedir. Fakir ama gururlu ve bir o kadar da mutlu insanların ülkesidir Nepal. Kendilerine, ailelerine ve çocuklarına daha iyi yaşam sürdürebilmeleri için yurt dışında uzun süreler çalışıp ülkelerine dönmektedirler.

Tecrübeli ve uzun soluklu çalışacak yasal çalışma izinli olan Nepalli Bakıcılar, aileler ve çocukları için güvenlik açısından çok önemlidir.

Ailenizin bireyi olmaya hazır duygusal, sıcak kanlı ve şevkatli Nepalli Bakıcı Yardımcılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Hemşire Hizmeti

Evde hasta bakımı zor. Peki, evde hastanızla kim ilgilenecek?

Evde hasta bakmak deneyimle beraber sabır ve ilgi gerektiren bir iştir. Evde veya hastanede bakıma ihtiyacı olan ve uzman hemşire tarafından bakılmasını istediğiniz hastalarınız varsa, profesyonel hemşirelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Evde hasta bakmak zor, deneyimle beraber sabır ve ilgi gerektiren bir iştir. Uzman hemşirelerimiz ile sonda ve kateter uygulaması, serum takma çıkarma, enjeksiyon, pansuman, kan alma, ilaç ve beslenme takibi ve danışmanlık hizmetlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Özel Hizmetlerimiz

Elbette siz de hastanızın yanında olmak istersiniz, ama şartlarınız buna müsait olmayabilir. Bakıma ihtiyacı olan hasta yakınlarınızın, hastane/ev ortamında ihtiyaç duydukları her türlü yardımı sağlayacak deneyimli, iyi referanslı refakatçileri sizlerle buluşturuyoruz.

Günlük bakım isteyen çiftliğinizin, evinizin, villanızın bahçe düzenlemesi, peyzaj işleri, çevre ve havuz temizliği konularında sizlere yardımcı olacak dürüst, güvenilir referanslı personellerimiz ile yanınızdayız. Çiftlik ve villalara kişi veya aileler için bizi başvurun aradığınız aileyi size bulalım.

Sizlerden gelen talepleri hızlı ve doğru şekilde değerlendiriyor, personel adayını birlikte seçerek uygun bölüme yerleştiriyor, personel seçiminden sonraki süreçte de sizlerle iletişim halinde kalarak süreci birlikte takip ediyoruz.

Temizlik personelinden üst düzey yöneticilere kadar her türlü personel ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap veriyor, personel seçimi için gerekli hazırlıkları yaparak en uygun personeli sizlerin de onayı ile ilgili bölüme yerleştiriyoruz.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Yelken Danışmanlık Hizmetleri ile İhtiyaç Duyduğunuz Yardıma Hızlı ve Güvenilir Yoldan Ulaşın